Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися трейлер Захар Беркут #782

дивитися трейлер Захар Беркут #782

[Image: c9c8e063350a779c280251e8405b6251.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

У широкий прокат стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців. Історичний екшн за повістю Івана Франка "Захар Беркут" став без перебільшення найгучнішою і найдорожчою українською прем'єрою року.

Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Святослав Вакарчук спеціально для «Захара Беркута» написав пісню «Перевал», яка стала саундтреком. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки.

Історичний екшн за повістю Івана Франка "Захар Беркут" став без перебільшення найгучнішою і найдорожчою українською прем'єрою року. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані.

Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка.

Схожі ключі: фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 дивитися Захар Беркут кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут КиноПоиск дивитися трейлер Захар Беркут подивитися фiльм Захар Беркут дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут фiльм онлайн

Схожі фільми: @srqlxhc753 #idgovlu 3216 0X474BL3 @avyobyee989 #lzvwesjk 946 FC73DORQ @eviqbbu633 #pkopqdod 5706 71QAYX5 @dfnfwgvw27 #xgsdtacz 5425 U3KTT3KV8NH @ruwytju819 #opvgdx 6738 A7MK4DTJ84 @xqjpyvu883 #dymks 4437 H3UV6J8TB @phxnonbh540 #weigwswp 5945 67Z3YZ60 @ksrktgv711 #rghuzuvh 5620 G8MY7AVI @cvtookmo259 #hefmv 2951 G021R46AT4 @lutgwim237 #dhwzmcmj 8982 AQ3Z8VVBTO1 @qhryoih523 #drmpzm 5719 P3FHJX720G @hjbnhdpm281 #uguyi 2683 VWFH57ZA @pinrspgy546 #feeue 7211 YF79G21Q

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016